دیدار اعضای تشکل‌های دانشجویی با رئیس دانشگاه صنعتی همدان

به گزارش دفتر روابط عمومی دانشگاه دبیران و اعضای اتحادیه‌ها و تشکل‌های دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان در دیدار با رئیس دانشگاه به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون مسائل دانشجویان این دانشگاه پرداختند.

در این دیدار دکتر عظیمی رئیس دفتر سیاست، دکتر جواد پاینده پیمان مدیر امور دانشجویی، دکتر مجتبی مظاهری معاون امور دانشجویی، مهندس علیرضا فلاحی مسئول امور فرهنگی و بعضی دیگر از مسئولان دانشگاه نیز حضور داشتند.

دکتر ختن لو ضمن تشکر از زحمات دانشجویان حاضر در جلسه و پاسخ به مطالبات و مسائل مطرح شده توسط هر یک از آنها گفت: تشکل‌های دانشجویی اعم از انجمن‌های علمی، کانون‌ها و دیگر سازمان‌های دانشجویی امروزه تبدیل به یک رکن در کنار دیگر ارکان اساسی در دانشگاه‌ها شده‌اند. تشکل‌هایی که بر مبنای فعالیت‌های دانشجویی هستند مرکزی برای استفاده بهینه از ظرفیت نامتناهی دانشجویانی با ایده‌های نو و خلاق خواهند بود و می‌توانند در مسیر پیشرفت دانشگاه‌ها و حرکت رو به رشد آنها نقش بسیار قابل توجهی ایفا کنند.

رییس دانشگاه صنعتی همدان با تاکید بر لزوم ارتقاء تشکل‌ها و انجمن‌های دانشجویی مطرح کرد:  این تشکل‌ها با دو هدف اصلی آموزش و یادگیری بیشتر برای دانشجویان اعم از فراگرفتن فعالیت‌های اجتماعی، انجام کارگروهی و پژوهش و همچنین کمک به پیشبرد اهداف دانشگاه در زمینه‌های مختلف در جهت جبران نقیصه‌های موجود تاسیس و نظام‌مند شده‌اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *