مراسم تکریم و معارفه ریاست دانشگاه صنعتی همدان برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه ریاست دانشگاه صنعتی همدان برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی، همایش تکریم و معارفه ریاست دانشگاه صنعتی همدان با حضور “دکتر برومند” معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری، مسئولین استانی، روسای دانشگاه‌های استان، اصحاب رسانه، اعضای هیئت علمی، اساتید، کارکنان و جمعی از دانشجویان این دانشگاه در سالن آمفی تئاتر ساختمان فرشچیان برگزار شد.

در این مراسم از تلاش بی‌وقفه و زحمات ۵ ساله دکتر محمود نیلی به عنوان ریاست این دانشگاه قدردانی و “دکتر حسن ختن‌لو” به عنوان رئیس جدید دانشگاه صنعتی همدان معرفی شد.

دکتر محمود نیلی ضمن تشکر از همه اساتید، مسئولان و کارکنان دانشگاه و اشاره به بخشی از ثمره و خدمات انجام شده در مدت ریاست خود، گفت: مسیر توسعه دانش کشور از دانشگاه عبور می‌کند. دانشگاه باید سرزنده، مستقل، پویا و مرکز خودباوری و علم باشد.
وی تاکید کرد: دوران حساسی را در کشور می‌گذرانیم و این دوران مدیران لایق می‌طلبد که با درک صحیح از جهان و استفاده منطقی از محیط دانشگاه بتوانند با تضارب آراء و افکار و تمرکز نیروها کشور را به پیش ببرند.

دکتر ختن لو از روسای سابق دانشگاه از ابتدای تاسیس این مجموعه تا به امروز تقدیر کرد. وی همچنین به بیان سرفصل‌هایی از برنامه راهبردی دانشگاه صنعتی همدان تحت عنوان آرمان‌ها، چشم انداز و ماموریت‌های دانشگاه در افق سال ۱۴۰۴، ماموریت‌های اختصاصی و اهداف کلان دانشگاه پرداخت.

رئیس جدید دانشگاه صنعتی همدان گفت: آرمانی که برای این دانشگاه تعریف شده، شناخته شدن این دانشگاه به‌عنوان “دانشگاه برتر صنعتی غرب کشور و فعال در حوزه علمی و صنعتی در سطح ملی و بین المللی در افق ۱۴۰۴” است.

در پایان مراسم، سالن تندرستی دانشگاه صنعتی همدان در یکی از طبقات ساختمان فرشچیان توسط افراد حاضر در همایش و با حضور حمیدرضا حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان در مجلس، افتتاح شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *