افتتاح پروژه مسکونی تعاونی مسکن آبادگران دانش و پژوهش همدان (دانشگاه صنعتی همدان)

در مراسمی پروژه مسکونی ۳۲ واحدی تعاونی مسکن آبادگران دانش و پژوهش همدان (دانشگاه صنعتی همدان) با حضور سبحانی مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه، مصطفی مریانجی مدیرعامل تعاونی و نماینده دانشگاه، کوروش حاج‌بابایی حراست دانشگاه، مجتبی مظاهری معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، محمدجلیلوند اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، همکاران و اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی همدان و هیأت مدیره و اعضای تعاونی مذکور به افتتاح گردید.

مدیرعامل تعاونی در گفت‌وگو با همدان‌پیام در تشریح عملکرد پروژه عنوان کرد: در تاریخ ۲۸/۷/۱۳۹۱ طی صورتجلسه‌ای که با مسکن و شهرسازی همدان و ریاست وقت دانشگاه منعقد شد. بلوک F از پروژه ۲۳۶ واحدی مسکن مهر شهرک شهید بهشتی به دانشگاه صنعتی همدان واگذار شد.

مریانجی گفت: بعد از واگذاری پروژه به دانشگاه تعاونی تشکیل گردید پروژه با زیربنای ۳۵۳۶ متر و عضویت تعدادی از کارکنان دانشگاه و تعدادی که از طرف مسکن و شهرسازی معرفی شده بودند مجموعاً ۳۲ عضو کار خود را آغاز نمود که متأسفانه با عدم تخصیص وام به مدت ۲ الی ۵/۲ سال ساخت پروژه به صورت مسکوت باقی ماند.

مریانجی اظهار داشت: طی این مدت با پیگیری و تلاش‌های بی‌وقفه مسئولان تعاونی دانشگاه، حراست دانشگاه، استانداری وقت آقای ناصر نیکبخت، آزادبخت حراست وقت استانداری، ظاهر پورمجاهد بازرسی وقت استانداری، کاظمی مدیر دفتر فنی استانداری، فرهاد فرزانه مسکن و شهرسازی همدان و  رسول مالمیر رئیس شعب بانک مسکن  و طی مکاتباتی که با تهران داشتند موافقت نمودن که وام بدون اوراق به پروژه تعلق بگیرد.

مریانجی گفت: با اقدامات صورت گرفته در تاریخ ۱۰/۷/۹۶  ساخت پروژه کار خود را آغاز نمود و با تلاش شبانه‌روزی پیمانکار و عوامل آن و همکاری ادارات دولتی برق، گاز، آب و فاضلاب  و مخابرات ساخته شد. و این مجتمع با تلاش و همکاری اعضای هیأت مدیره تعاونی و مسئولین دانشگاه تکمیل گردید.

در پایان مراسم افتتاحیه مریانجی از افرادی که در ساخت و اتمام این پروژه همکاری نمودند تقدیر و تشکر نمودند: آقایان نیلی رئیس دانشگاه، حاجی بابایی حراست دانشگاه، اعضای هیأت مدیره آقایان قاسمی، پری‌پور، مظاهری و کارکنان دانشگاه آقایان دهقانی، حسن زاده، فریدی، حسینی، رابطی، عقیقی و همکاران مسکن و شهرسازی آقایان فرزانه (رئیس اسبق)، حضرتی، ربانی(رئیس فعلی) و بانک مسکن جناب آقایان مالمیر، رستمی، کشاورز، امیریان و اداره تعاون آقای جلیلوند و خانم جابریان، کارخانه بتنی همدان آقایان شابنده‌لو و قاضی و آقای احمد وکیلی اصل پیمانکار و عواملش که صبورانه تحمل کردند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *