شصت و چهارمین همایش معاونان دانشجویی دانشگاه های کشور در دانشگاه علامه طباطبایی تهران برگزار شد

به گزراش دفتر روابط عمومی شصت و چهارمین همایش دو روزه معاونان دانشجویی دانشگاه های کشور در روز های یکشنبه و دوشنبه، دهم و یازدهم شهریورماه ۱۳۹۸، در دانشگاه علامه طباطبایی تهران برگزار شد. در این همایش مسائل مختلفی در حوزه های تغذیه، تربیت بدنی، مراکز مشاوره، موضوع های صنفی دانشجویان و آیین نامه های مربوط به حوزه معاونت های دانشجویی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و معاونین دانشجویی دانشگاه های کشور به ارائه تجربیات و هم اندیشی در خصوص مسائل پرداختند.

در روز اول این همایش جلسه ای در خصوص فعالیت های انجام شده در اداره های تغذیه دانشگاه ها برگزار شد که از معاونین دانشجویی دانشگاه تبریز، دانشگاه شهرکرد و دانشگاه صنعتی همدان برای ارائه تجربیات و دست آورد های خود در حوزه تغذیه و رستوران مکمل (بوفه) دعوت شده بود.

در این جلسه دکتر مظاهری به همراه دکتر پاینده پیمان مدیر امور دانشجویی دانشگاه گزارشی از فعالیت های دانشگاه در خصوص مدیریت هزینه ها در اداره تغذیه و رستوران مکمل (بوفه)، تعداد و نوع منو های غذایی در رستوران اصلی و رستوران مکمل (بوفه)، قراردادهای تغذیه دانشجویان در رستوران اصلی و رستوران مکمل (بوفه) ارائه کردند.

با توجه به شرایط مناسبی که توسط اداره تغذیه دانشگاه در قرارداد های تغذیه در رستوران اصلی و رستوران مکمل (بوفه) در نظر گرفته شده است این قرارداد ها مورد توجه دانشگاه های کشور قرار گرفت و مقرر شد با هماهنگی سازمان امور دانشجویان یک نسخه از این قرارداد ها برای دانشگاه های کشور ارسال گردد.

1 Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *