به گزارش دفتر روابط عمومی، رئیس دانشگاه صنعتی همدان با صدور پیامی دوازدهم اردیبهشت ماه روز استاد را به اعضای هیأت علمی دانشگاه تبریک گفت.

متن پیام دکتر ختن­ لو به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ
    “نون، سوگند به قلم و آنچه می نویسند”

  (سوره مبارکه القلم، آیه ۱)

تعلیم و تعلم از شئون الهی است و خداوند، این موهبت را به پیامبران و اولیای پاک خویش ارزانی کرده است تا مسیرهدایت را به بشر بیاموزند و چنین شد که تعلیم و تعلم به صورت سنت حسنه آفرینش درآمد.

تقارن سالروز شهادت استاد فرهیخته و معلم فرزانه، شهید مرتضی مطهری با روز معلم، مجالی شایسته است تا با تکریم و تجلیل مقام شامخ استادان، معلمان و آموزگاران ایران عزیز به عنوان مجاهدان خط مقدم عرصه توسعه و تعالی کشور، سر تعظیم و احترام در مقابل تلاش این قشر وارسته فرود آوریم.

تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد سرمایه هر دانشگاهی است که این مهم توسط اساتید گرانقدر بعنوان رکن اصلی دانشگاه انجام می شود. اینجانب، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت علامه مطهری، روز معلم و استاد را به تمامی معلمان و اساتید کشور خصوصاً اساتید دانشگاه صنعتی همدان که دلسوزانه و متعهدانه در انجام وظایف دانشگاهی در تلاش هستند به ویژه در این ایام که در بستر آموزش مجازی، ارائه واحدهای درسی را به صورت مرتب و مستمر دنبال می کنند، تبریک عرض نموده و امیدوارم در پناه خداوند متعال، در تعلیم و تربیت فرزندان عزیز و آینده سازان میهن اسلامی‌مان همواره موفق باشند. 

 

دکتر حسن ختن لو

رئیس دانشگاه صنعتی همدان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *