پیام تبریک رئیس دانشگاه صنعتی همدان به مناسبت آغاز سالتحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی، دکتر حسن ختن لو رئیس دانشگاه صنعتی همدان در پیامی آغاز سال تحصیلی را به دانشگاهیان تبریک گفت.

در متن پیام چنین آمده است:

باسمه تعالی

یَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِینَ آمَنُوا مِنْکُمْ وَ الَّذِینَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ

خداوند آنهایی را که ایمان آورده‌‏اند و کسانی را که دانش یافته‌اند، به درجاتی برافرازد.

«سوره مجادله، آیه۱۱»

دانشجویان عزیز، هرچند سال جدید تحصیلی با توجه به شرایط موجود به گونه ای متفاوت رقم خورده است ولی همیشه با فرارسیدن بهار علم و سال  نو تحصیلی، شروع دوباره و پر نشاط فعالیت های آموزشی و پژوهشی، در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در ایران عزیزمان آغاز می شود. این ایام سرآغاز دوره ای است که دانش پژوهان و جویندگان علم راه را بر خود هموار نموده و با بهره گیری از دانش، خویش را برای ایفای نقشی اثرگذار در آینده جامعه مهیا می سازند.

تلاش حداکثری ما در این سال تحصیلی نیز همچون نیم سال گذشته در جهت بهبود و توسعه ارائه خدمات آموزش مجازی با اولویت حفظ سلامت خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی همدان خواهد بود.

اینجانب با گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید و تبریک به محضر تمامی دانشجویان، اساتید، کارکنان، به‌ویژه دانشجویان جدیدالورود از شما عزیزان می خواهم ایام پربرکت تحصیل را قدر بدانید و بهترین سرمایه را برای یک عمر زندگی ثمربخش و خدمت به انسانها بیاندوزید.

امید است با همت و تلاش خانواده دانشگاه صنعتی همدان بتوانیم گامهای مهمی در جهت رشد و بالندگی استعدادهای شما دانشجویان پر تلاش برداریم و بزودی با حضور شما عزیزان در کنار یکدیگر پایان اپیدمی کرونا را جشن بگیریم.

حسن ختن لو

شهریور ۱۳۹۹

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *