پیام تبریک رئیس دانشگاه صنعتی همدان به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

 

پیام تبریک رئیس دانشگاه صنعتی همدان به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

دکتر حسن ختن‌لو ، رییس دانشگاه صنعتی همدان، فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است :
انقلاب اسلامـی ایران ثمره همبستگی و پایداری مردم، اندیشه های مدبرانه  امام راحل و رهنمودهای راه گشای مقام معظم رهبری است که بعد از ۴۲ سال  همچنان با قدرت پابرجاست.
امسال نیز مردم فهیم ایران با عزمی راسخ به یاری کادر درمان و جبهه مبارزه با ویروس کرونا شتافتند و زحمات این عزیزان را قدردانستند.

دانشگاه صنعتی همدان، ضمن گرامیداشت این ایام فرخنده و پاسداشت یاد و نام نیک امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب و میهن اسلامی، اعلام می­دارد که حرکت در مسیر آرمان راستین انقلاب اسلامی را تکلیف دینی و ملی خود دانسته و برای تحقق آن از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد کرد.

اینجانب نیز ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای انقلاب اسلامی، شهیدان  هشت سال دفاع مقدس، شهیدان مدافع حرم و به ویژه سردار بزرگ اسلام و انقلاب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، و شهید دکتر فخری زاده، ایام فرخنده دهه مبارک فجر، دهه پیروزی، دهه رسیدن به اوج بلندی و قدرت، دهه نجات از ظلمت و استثمار را به آحاد مردم ایران به ویژه دانشگاهیان دانشگاه صنعتی همدان تبریک عرض می نمایم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *