نکات قابل توجه آزمون آنلاین

  • از شیوه برگزاری آزمون توسط استاد درس اطمینان حاصل نمایند. استاد شما می‌تواند آزمون نهایی را در درس‌افزار یا سامانه Adobe Connect و یا روش‌های جایگزین برگزار نماید. بنابراین قبل از امتحان حتما روش آزمون را با استاد خود هماهنگ نمائید.
    برای کاهش استرس در هنگام آزمون آنلاین از اتصال اینترنت خود اطمینان حاصل کنید و اگر مقدور است سرویس اینترنت جایگزین خود را نیز فعال نمائید.
  • لازم به ذکر است سرویس‌های ADSL معمولا ترافیک بارگذاری را محدود می‌کنند و این در پاسخ به سوالاتی که شما باید فایل بارگذاری کنید ممکن است اشکال ایجاد کند. برای رفع این مشکل بهتر از است از سرویس اینترنت ۴G استفاده کنید و همچنین حجم فایل‌های خود را تا حد ممکن کاهش دهید.
  • سعی کنید تنظیمات گوشی خود را طوری انجام دهید که کیفیت تصویر مناسب باشد و در عین حال خیلی حجیم نباشد. فراموش نکنید پهنای باند بارگذاری فایلهای عموما توسط شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت محدود است و اگر فایل تصویر شما حجیم باشد ممکن است با مشکل بارگذاری مواجه شوید.
  • نکته مهم: با پاسخ به هر سوال هیچ اطلاعاتی ذخیره نمیگردد. بعد از اتمام آزمون حتما باید دکمه «ارسال آزمون» زده شود تا پاسخهای شما به استاد درس ارسال گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *