نشست و هم اندیشی با موضوع انتخابات با حضور مسئولین دانشگاه و دبیران تشکل های دانشجویی و انجمن های علمی و کانون های فرهنگی

به گزارش معاونت دانشجوئی و فرهنگی دانشگاه، نشست و هم اندیشی با موضوع انتخابات ۱۴۰۰ با حضور رئیس محترم دانشگاه، معاون محترم دانشجویی و فرهنگی، مدیر محترم امور فرهنگی و دبیران تشکل های دانشجویی و انجمن های علمی و کانون های فرهنگی در مورخ ۱۷/۳/۱۴۰۰ در دانشگاه برگزار گردید.
پس از تلاوت قرآن کریم و پخش کلیپ با موضوع انتخابات رئیس محترم دانشگاه جناب آقای دکتر مومنی اظهار امیدواری کردند با مهیا شدن شرایط شاهد حضور با نشاط دانشجویان در دانشگاه باشیم، زیرا وجود دانشجویان باعث ایجاد نشاط و روحیه بخشی به دانشگاه می شود. ایشان اظهار داشتند که انتخابات مهمی در پیش روی ملت ایران قرار دارد و مخالفین و دشمنان ملت قصد دل سرد کردن مردم برای عدم حضور در انتخابات را دارند اما ملت ایران با استعداد و درک بالایی که از مسائل و مصالح کشور و انقلاب دارند برای پیشرفت کشور همیشه در صحنه های گوناگون حاضر و آماده هستند. ایشان با اشاره به نقش دانشگاه ها در صحنه های مختلف و بویژه انتخابات نقش دانشجویان و دانشگاهیان را مهم و تاثیرگذار ارزیابی کردند زیرا عملکرد دانشگاه ها الگوی مناسبی برای بخش های مختلف کشور می باشد. ایشان ابراز امیدواری کردند که دانشگاهیان و تشکل های دانشجویی با شناخت و انجام وظیفه ملی بتوانند زمینه های حضور و استقبال پر شور مردم را در انتخابات فراهم کنند. در ادامه جناب آقای دکتر مظاهری معاون محترم دانشجویی تأکید کردند که تشکل های دانشجویی با استفاده از فضای مجازی و کانال های ارتباطی می توانند نقش موثر خود را در موضوع انتخابات ایفا کنند. ایشان اظهار داشتند تشکل ها می توانند در داخل و خارج از دانشگاه نقش موثری در انر انتخابات ایفا کنند. در ادامه مدیر محترم امور فرهنگی برنقش تشکل های دانشجویی در جهت اطلاع رسانی و آشنایی با اهمیت انتخابات تأکید نمودند. ایشان اظهار داشتند که دانشگاه و امور فرهنگی آماده بررسی و ارائه برنامه های مختلف دانشجویان در موضوع انتخابات می باشد و در این رابطه برنامه های مختلفی در موضوع انتخابات برگزار گردیده و یا در حال برگزاری می باشد. در ادامه دبیران تشکل ها و کانون ها به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداخته و همچنین برنامه های خود با موضوع انتخابات را مطرح نمودند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *