قابل توجه دانشجویان محترم متقاضی میهمانی و انتقال

قابل توجه دانشجویان محترم متقاضی میهمانی و انتقال

 • هرگونه درخواست میهمانی و انتقال(بدون تغییر رشته) فقط در اردیبهشت و خرداد ماه(یازدهم اردیبهشت ماه لغایت دهم خرداد) از طریق ثبت نام در سامانه سجاد به آدرس https://portal.saorg.ir امکان پذیر می­باشد. خواهشمند است پس از مطالعه دقیق آئین نامه میهمانی و انتقال موجود در سایت مذکور و سایت دانشگاه، در صورت واجد شرایط بودن، فرم تقاضای میهمانی و انتقال را در سامانه تکمیل نمائید.
  ۲- دانشجوی میهمان پس از ۴ ترم میهمانی و کسب احراز شرایط لازم (مطابق آئین نامه میهمانی و انتقال) می­تواند تقاضای میهمانی دائم یا انتقالی را از طریق سامانه مربوطه ارائه نماید.
  ۳- دانشجویان متقاضی میهمانی لازم است لیست دروس خود را به طور کامل در سامانه سجاد وارد نمایند.
  ۴- داشتن معدل کل ۱۳ برای دانشجویان متقاضی میهمانی الزامی می­باشد.
  ۵- طبق ماده ۱۱ آئین نامه میهمانی و انتقال دانشجویان مصوب ۲۰/۳/۹۲، انتقال دانشجو به دانشگاه دیگر، مشروط به کسب معدل بالاتر از میانگین معدل دانشجویان ورودی­های همان سال و همان رشته در دانشگاه مقصد، در مدت حداقل چهار نیم­سال متوالی میهمانی می­باشد.
  ۶- دانشجویان متقاضی تغییر رشته داخلی یا انتقال توام با تغییر رشته از تاریخ ۵ الی ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری جهت ثبت درخواست لازم است در سیستم آموزشی گلستان قسمت پیشخوان خدمت/ بررسی مشکلات آموزشی، با ذکر نام و کد رشته تحصیلی و نام دانشگاه اقدام نمایند.پ

فایل راهنما ۱

فایل راهنما ۲

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *