بازدید حوزه پژوهشی و ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی همدان از گروه صنعتی پایا بسپار آریا

بازدید حوزه پژوهشی و ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی همدان از گروه صنعتی پایا بسپار آریا
بازدیدی با حضور دکتر دلاوری معاون آموزشی و پژوهشی ، دکتر بشیری مدیر امور پژوهشی، دکتر رجبی رئیس گروه کارآفرینی، نوآوری و خلاقیت و ارتباط با صنعت، آقایان دکتر وصالی ناصح و دکتر رسته نمایندگان گروه مهندسی شیمی و دکتر قادری حمیدی نماینده گروه مهندسی مواد و آقای شجاعیان، کارشناس دفتر ارتباط با صنعت از شرکت پایا بسپار آریا همدان بعمل آمد.
در این بازدید ابتدا مدیر شرکت پایا بسپار آریا، مهندس مینایی به معرفی شرکت و آشنایی با محیط و توانمندی های شرکت پرداختند. و این شرکت را به عنوان یکی از طراحان و تولیدکنندگان بزرگ تجهیزات آبیاری کشاورزی در کشور معرفی کردند. و اشاره کردند که با ایجاد مجموعه‌ای پویا و بهره‌گیری از نیروهای شایسته و متخصص در جهت تولید محصولات نوآورانه و متنوع تلاش روز افزون داشته اند.
ایشان هدف از دعوت اساتید دانشگاه صنعتی همدان از این شرکت را استفاده از توان علمی اعضای هیأت علمی جهت کمک به توسعه و رشد صنعت و رفع مشکلات و ارتقا فناوری های نوین موجود در شرکت عنوان کردند و استفاده از پتانسیل های دانشجویی دانشگاه جهت تامین نیروی انسانی و آشنایی هر چه بهتر دانشجویان با صنعت و کار در حین تحصیل می¬دانستند.
در ادامه دکتر دلاوری و سایر اعضای شرکت کننده از دانشگاه صنعتی همدان به معرفی دانشگاه، رشته‌های موجود، توانمندی و تخصص‌های اعضای هیات علمی، قابلیت‌های دانشجویان دانشگاه، و امکانات آزمایشگاهی دانشگاه پرداختند.
در انتها نظرات و پیشنهادات حاضرین در جلسه جهت تداوم همکاری‌های متقابل دانشگاه و گروه صنعتی ویسپار را می‌توان در موارد زیر جمع بندی نمود:
۱- بازدید گروهی دانشجویان از کارخانه به منظور آشنایی بهتر آنها با محیط صنعتی و کسب و کار
۲- معرفی دانشجویان جهت گذراندن دوره کارآموزی
۳- معرفی اعضای محترم هیأت علمی جهت گذراندن دوره فرصت مطالعات صنعتی
۴- استفاده از توانمندی های اعضای هیأت علمی
۵- برگزاری دوره های تخصصی آزمایشگاهی توسط اساتید دانشگاه برای کارکنان شرکت
۶- حضور نماینده شرکت در دفتر هدایت شغلی و دادن مشاوره به دانشجویان
۷- تعریف پروژه های دانشجویی مرتبط با نیاز های پژوهشی شرکت
۸- معرفی اولویت های پژوهشی مورد نیاز شرکت و معرفی به اعضای هیأت علمی به صورت طرح های پژوهشی
در ادامه به منظور بررسی و آشنایی با خط تولید کارخانه و بسته بندی و آزمایشگاه های مربوطه و واحد کنترل کیفی، از این مجموعه بازدید بعمل آمد.

گروه صنعتی پایا بسپار آریا، تولید کننده محصولات تخصصی آبیاری با برند تجاری ویسپار با بیش از ۱۵ سال تجربه موفق پیشگاه در صنعت آبیاری ایران می¬باشد. این شرکت در حال حاضر با حضور و همراهی بیش از ۶۰۰ همکار با تنوعی از ایده و خلاقیت و تعلق سازمانی و اهتمام در فضایی بالغ بر ۲۰ هزار متر مربع در شهرک صنعتی بوعلی همدان واقع شده است.
ارائه سبد جامعی از تجهیزات تخصصی آبیاری تحت فشار بر اساس نیاز مشتریان از ویسپار برندی قابل اعتماد و شناخته شده در ایران و جهان ساخته است به نحوی که محصولات این شرکت علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی و خاورمیانه و اروپای شرقی نیز صادر می شود.
این شرکت به غیر از استاندارد های ملی و بین المللی گواهینامه استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 سیستم مدیریت پروژه ISO21500 سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ISO45001 و سیستم مدیریت یکپارچه IMS را دارا می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *