ادامه ثبت نام  وام های دانشجویی نیمسال دوم ۴۰۰-۹۹

ادامه ثبت نام  وام های دانشجویی نیمسال دوم ۴۰۰-۹۹

به اطلاع کلیه متقاضیان وام های دانشجویی اعم از تحصیلی ، ضروری ، ودیعه مسکن متاهلی، و شهریه می رساند، سامانه ثبت درخواست وام دانشجویی فعال می باشد،  لذا دانشجویان متقاضی می توانند با ورود به سیستم اتوماسیون صندوق رفاه به آدرس اینترنتی  http://www.swf.ir  وام مورد نظر خود  را هر چه سریعتر  ثبت نمایند .

توجه*

دانشجویانی می توانند درخواست وام نمایند که قبلا جهت تشکیل پرونده صندوق رفاه اقدام نموده اند و دارای پرونده وام می باشند.  اما  دانشجویانی که هم اکنون  تمایل به تشکیل پرونده دارند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه بخش معاونت ها، امور دانشجویی،  قسمت اداره رفاه  مراجعه نمایند و فرم راهنمایی دریافت تسهیلات را مطالعه کنند.

لازم به ذکر است باز پرداخت وام های دانشجویی برای مقطع کارشناسی در  پایان ترم هشت و برای دانشجویان  کارشناسی ارشد در پایان ترم ۴ می باشد که بصورت پرداخت ۱۰درصد از کل بدهی در زمان انجام تسویه حساب و الباقی وام در ۵ تا  ۲۰ قسط بصورت ماهانه می باشد، چنانچه دانشجو در مقطع بالاتر پذیرفته شود یا به خدمت سربازی اعزام شود ، شروع اقساط به پایان مقطع تحصیلی بالاتر و یا پایان سربازی موکول میشود .

– در صورت داشتن سوالات مربوط به وام در روزهای شنبه تا سه شنبه با شماره ۰۸۱۳۸۴۱۱۱۱۲ سرکار خانم فرهادی تماس بگیرید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *