دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

صعود به قله یخچال حضرت صاحب الزمان در همدان

اعضاء گروه: آقایان علی اکبر ناصری، وحید مقیمی، کاظم پارسایی، احسان زمانیان، جواد پاینده پیمان و مجتبی مظاهری.
دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

دکتر ختن لو در مراسم بزرگداشت روز دانشجو : نیاز جامعه توسط دانشجویان تامین خواهد شد

این مراسم به همت اعضاء کانون های فرهنگی و با حضور رئیس، معاونین، مدیران، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه برگزار شد. در این ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء دانشجوی 16 آذر ماه برنامه های فرهنگی متنوعی برای دانشجویان تدارک دیده شد و در پایان از برگزیدگان دانشگاه تقدیر و قدردانی شد
یکشنبه ۱۷ آذر ۹۸

بازدید رئیس و معاونین دانشگاه از نمایشگاه رویش

به گزارش دفتر روابط عمومی دکتر ختن لو به همراه معاونین و مدیران دانشگاه از فعالیت های کانون های فرهنگی دانشگاه در نمایشگاه رویش بازدید کرد.
یکشنبه ۱۷ آذر ۹۸

روز شمار هفته پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

شنبه ۱۶ آذر ۹۸

پذیرفته شدگان مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه صنعتی همدان

پذیرفته شدگان مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه صنعتی همدان
شنبه ۱۶ آذر ۹۸

پیام رئیس دانشگاه صنعتی همدان به مناسبت روز دانشجو

آینده ایران اسلامی در دستان شماست و تقدیر به دست دانشجویانی رقم خواهد خورد که با روحیه عدالت خواهی، با پشتکار و امید گام در راه اعتلای جایگاه کشور عزیزمان قدم بر می دارند.
شنبه ۱۶ آذر ۹۸

پیام تبریک معاون امور دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان به مناسبت روز دانشجو

دانشجویان، سفیران علم و آگاهی هستند و هریک از آنها باید اعضای جامعه و خانواده خود و اطرافیانشان را به استفاده از علم و دانش در همه کارها دعوت کنند که این امر منجر به بهتر شدن و پیشرفت روزافزون مملکت ما خواهد شد و امیدواریم بتوانیم در پرورش چنین دانشجویانی گام برداریم و موفق باشیم.
شنبه ۱۶ آذر ۹۸

دیدار اعضای تشکل‌های دانشجویی با رئیس دانشگاه صنعتی همدان

به گزارش دفتر روابط عمومی دانشگاه دبیران و اعضای اتحادیه‌ها و تشکل‌های دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان در دیدار با رئیس دانشگاه به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون مسائل دانشجویان این دانشگاه پرداختند.
شنبه ۱۶ آذر ۹۸

هفته پژوهش و فناوری استان همدان

هفته پژوهش و فناوری استان همدان شعار هفته پژوهش و فناوری استان همدان ” پژوهش اثربخش، فناوری ارزش آفرین رونق تولید” انتخاب شد. روزشمار هفته پژوهش : ۱۶ آذر : مدرسه، دانشگاه و جامعه ۱۷ آذر : توسعه ملی ۱۸ آذر: گام دوم در پژوهش و فناوری ۱۹ آذر: رونق […]
شنبه ۱۶ آذر ۹۸

اطلاعیه برگزاری جشن روز دانشجو

شنبه ۱۶ آذر ۹۸

خانم دکتر نجفی به سمت مدیر گروه علوم پایه منصوب شد

به گزارش دفتر روابط عمومی، خانم دکتر نجفی عضو هیات علمی گروه علوم پایه ، طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه صنعتی همدان به سمت مدیر گروه علوم پایه منصوب شد.
شنبه ۱۶ آذر ۹۸

برنامه سخنرانی ها و کارگاه های هفته پژوهش۹۸

برنامه سخنرانی­های هفته پژوهش سال۹۸                       عنوان سخنرانی سخنران ایام هفته تاریخ ساعت مخاطبین اصلی زوج یابی، تخصیص منابع و کنترل توان در مخابرات دستگاه به دستگاه دکتر سیاوش رجبی یکشنبه ۱۷/۰۹/۹۸ ۱۱-۱۰ مهندسی برق- مهندسی پزشکی- مهندسی کامپیوتر سیستم مانیتورینگ هوشمند زخم­های بستر و دیابتی دکتر محمد رضا رضاییان دوشنبه […]