رئیس دانشگاه صنعتی همدان: روابط عمومی جایگاه و نقش موثری در روشنگری و آگاهی بخشی افکار عمومی دارد

رییس دانشگاه صنعتی همدان گفت: روابط عمومی جایگاه و نقش موثری در روشنگری و آگاهی بخشی افکار عمومی دارد و روابط عمومی ها نقش مهمی در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی و وحدت و انسجام عمومی برای حضور گسترده در این عرصه مهم را دارند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی همدان، دکتر نیلی ضمن تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات با بیان اینکه روابط عمومی ها نقش مهمی در آگاه سازی مردم و ارتقای فرهنگ عمومی داشته و باید در راستای اعتلای فرهنگی جامعه قدم بردارند، اظهار داشت: هر چه روابط عمومی ها در حوز هکاری خود مسلط تر عمل کرده و با برنامه حرکت کنند دستیابی به اهداف راهبردی این حوزه بیش از پیش تسهیل و تسریع می شود.

وی افزود: آگاه سازی مخاطبان و اجتماع در رابطه با هر سازمان و اطلاعات و اخبار مربوط به آن از جمله مهمترین وظایف روابط عمومی در هر سازمانی است.

رئیس دانشگاه صنعتی همدان بیان کرد: قطعا افزایش مهارت و توانمندی روابط عمومی ها و اشراف به علم روابط عمومی، جایگاه مهم این حوزه را ارتقا می بخشد و طی سال های اخیر خوشبختانه این مهم مورد توجه قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: روابط عمومی ها از بدنه دانشگاه و فرهنگ اجتماع جدا نیستند و بازخورد برنامه ها و اقدامات این حوزه به خوبی در جامعه قابل مشاهده است که این مهم نشانگر مسئولیت سنگینی فعالان حوزه ارتباطات است.

وی اظهار داشت: روابط عمومی یک از مشاغل سخت و پراسترس در تمام دنیا است و فعالان این حوزه با مسائلی مواجه هستند که برای رفع آنها در مسیر ارتقای فعالیت روابط عمومی ها، بایستی اقدامات و تصمیمات حمایتی صورت گیرد.

دکتر نیلی با تاکید بر ضرورت توانمندسازی روابط عمومی ها افزود: این مساله می تواند جایگاه واقعی یک روابط عمومی حرفه ای را محقق کرده و نشان دهد، تا به این ترتیب شاهد ظهور توانمندی های این حوزه در عرصه ها و سازمان های مختلف باشیم.   وی افزود:  روابط عمومی دستگاههای اجرایی و رسانه ها نقش مهمی در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی و وحدت و انسجام عمومی برای حضور گسترده در این عرصه مهم را دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *