قابل توجه دانشجویان متقاضی استفاده از سهمیه رتبه اول دوره کارشناسی برای پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷

این دانشجویان بایستی حداکثر تا تاریخ ۳۱/۴/۹۷ درخواست خود را مطابق فرم موجود در صفحه ۲۶۹  دفترجه شماره ۲ آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ تکمیل نموده و به اداره آموزش دانشگاه تحویل نمایند. لازم به ذکر است است این امتیاز متعلق به افرادی است که تا تاریخ مذکور تمامی نمرات آنها اعلام شده و حداکثر در هشت نیمسال فارغ التحصیل شده باشند.

بدیهی است ملاک اقدام اداره آموزش، درخواست شخص دانشجو می باشد و این اداره بدون درخواست دانشجو قادر به ثبت امتیاز رتبه اولی در پرتال سازمان سنجش نمی باشد.

4 دیدگاه ها

 1. امیر محمدی گفت:

  سلام ممنون از اطلاع رسانی زمان فقط تا سی و یکم هست ؟ تمدید نمیشه ؟
  این اطلاعیه رو سایت https://archket.com بهم گفتن بنده مسافرت هستم ممکنه نتونم خودم و برسونم
  با تشکر

 2. مینا گفت:

  عنوان درخواست: – رتبه اولی رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان قزوین
  درخواست :با سلام تشکر می کنم بابت راهنمایی شما – من در دانشگاه فرهنگیان قزوین در مقطع کارشناسی رتبه اول رشته علوم تربیتی هستم و میخواهم از این امتیاز رتبه اولی خود برای قبولی در مقطع ارشد مشاوره استفاده کنم. پس از مطالعه دفترچه فرم های لازم را به دانشگاه خود جهت ارسال به پروتال اینترنتی سازمان تحویل نمودم اما دانشگاه دقیقا با نحوه ورود به این پروتال آشنا نیست.میخواستم بدانم برای ورود به این پروتال رتبه اولی توسط معاونت دانشگاه آدرس یا رمز ورودی هست که من بتوانم با توجه راهنمایی شما – اطلاعات مورد نیاز را در اختیار دانشگاه قرار دهم و از امتیاز رتبه اولی خود استفاده نمایم چراکه طی این چهار سال هر ترم رتبه اول رشته خود لوده ام و می خواهم امتیاز رتبه اولی ام ضایع نشود. با سپاس بیکران از زحمات شما

 3. حمیرا قاسمی گفت:

  با سلام چجوری می تونم در رابطه با رتبه اول بودن مشاوره دریافت کنم
  من دو ترم متوالی تونستم تو رشته خودم اول بشم و قصد دارم از این مورد استفاده کنم
  به عنوان حرف اخر می خواستم بگم خیلی ممنون از سایت خوبتون بابت اطلاع رسانی ها واقعا برخی مواقع بعضی چیز ها رو اصلا اطلاع رسانی نمی کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *