دانشجویان دانشگاه صنعتی همدان می توانند از امتیاز کسر خدمت بهره مند شوند

در جلسه مقامات پایگاه نوژه با مسئولین دانشگاه صنعتی همدان، کسر خدمت دانشجویان دانشگاه صنعتی در قرارداد فیمابین مورد توافق قرارگرفت.

به گزارش دفتر روابط عمومی، در جلسه مابین مسئولین مرکز تحقیقات فنی پایگاه نوژه با مسئولین دانشگاه صنعتی تفاهمی مورد توافق قرارگرفت که در آن دانشجویان کارشناسی ارشد و مقاطع بالاتر  می توانند  در قالب «همکار تحقیقاتی» طرح های پژوهش و تحقیقاتی انجام دهندو از تخفیفات کسر از خدمت بهره مند شوند.

همچنین در این جلسه موافقت شد تا امکان بازدید از تجهیزات، زیرساخت ها و هواپیماهای این مرکز را برای دانشجویان فراهم نمایند.

رییس دانشگاه صنعتی همدان در این نشست به رشد و سیر صعودی در جذب دانشجویان به نسبت سایر دانشگاه ها خبر داد و گفت دانشگاه صنعتی همدان در جذب دانشجو به برنامه افق چشم انداز خود پیش از موعد پیش بینی شده دست یافته است.

وی افزود  : دانشگاه صنعتی همدان توان و ظرفیت حل و ترفیع مشکلات  جامعه را دارد. دکتر نیلی در ادامه به سیاست  جدید دانشگاه در حوزه آزمایشگاه مرکزی این مجموعه اشاره کرد و گفت دانشگاه صنعتی همدان در بخش تجهیز و ساخت دستگاه ها و تجهیزات ورود می کند.

مسئول  مرکز تحقیقات فنی پایگاه نوژه  در این جلسه گفت : ارتباط این پایگاه با دانشگاه می تواند بیشتر شود و دانشگاه های استان با کمک صنایع به تحقیق، تولید و رفع نیازهای پایگاه بپردازند.

در این جلسه تفاهمی مورد توافق قرارگرفت که در آن دانشجویان کارشناسی ارشد و مقاطع بالاتر  می توانند  در قالب «همکار تحقیقاتی» طرح های پژوهش و تحقیقاتی انجام دهندو از تخفیفات کسر از خدمت بهره مند شوند. دانشجویان می می توانند به دو صورت در این پروژه شرکت نمایند، نخست آنکه طرح هایی از سوی پایگاه با موضوع مشخص به دانشگاه ارائه شود و دانشجویان این طرح ها را مورد تحقیق و پژوهش قراردهند و یا اینکه ایده های جدید و راه کارهایی در حوزه های نظامی  و نیروی هوایی از طرف دانشجویان به پایگاه ارائه شود.

 

 

 

2 دیدگاه ها

  1. محمد صالحی گفت:

    با سلام و خدا قوت به مسئولین جهاد خودکفایی پایگاه هوایی شهید نوژه همدان،که سعی در ارتقاء دانش و همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی را دارند.

  2. مهدی گفت:

    بهتر بود امکان شرکت در پروژه های تحقیقاتی برای دانشجویان کارشناسی هم فراهم باشد همچنین امکان بازدید برای دانشجویان کارشناسی هم وجود داشته باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *